Filled Under:

Blog Motoryzacyjny

Blog Motoryzacyjny

Jesteś prawdziwym fanem motoryzacji lub sportów motoryzacyjnych? Ekspertem mechaniki, tuningu? A może lubisz w weekendy poupalać gumy na torze?
Blog motoryzacyjny to właśnie Kategoria stworzona dla Ciebie. W jej skład wchodzą wszystkie blogi eksperckie i hobbystyczne z dziedziny szeroko pojętej motoryzacji, zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, quadów. Jest to również miejsce dla osób opisujących swoją przygodę od strony kierownicy jak i tych którzy śledzą poczynania innych.
- Blogi o kosmetykach samochodowych, auto detailing
- Blogi o modyfikacji pojazdów, Tuningu, przygotowaniu do zawodów
- Relacje z różnych wyścigów, klas pojazdów i kategorii, wrc, rallycross, wyścigi na 1/4 mili, wyścigi dragsterów, drift, F1, nascar, GP, time attack
- Porady i testy o utrzymaniu i eksploatacji pojazdów
- Techniki jazdy eco driving, sport, gokart, kaskader
- Opisy sylwetek kierowców zawodowych, biografie
- Informacje o sporcie i zawodach

Link to Kategorii Blog Motoryzacyjny

2 komentarze:

  1. Fajnie jest trafić na blog prawdziwego pasjonata i osoby, która zna się na rzeczy. Porady od takiej osoby są zdecydowanie więcej warte niż przeczytane od kogoś, kto na forum daje porady mające mało wspólnego z prawdą. Ostatnio korzystałem z usług jednego z mechaników samochodowych, który działa na sprzęcie z http://sklepwarsztatowy.pl/ Słyszałeś może o nim? Zastanawiam się, czy jest to coś dobrego, bowiem czytałem wiele opinii w internecie i są one przychylne. Jak uważasz? Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog na prawdę ciekawy i na pewno będę go odwiedzał. A tak w temacie, to może zapytam od razu czy używaliście może kosmetyków samochodowych od https://showcarshine.pl. Warto?

    OdpowiedzUsuń